Aktuality > Moderátor Míra Hejda a MISS

Aktualita: Moderátor Míra Hejda a MISS

Míro, co Vy a soutěže krásy, jaký na ně máte pohled?

Pamatuju si, když jsem se jako malý kluk do jedné Miss platonicky zamiloval přes obrazovku. Bylo mi asi 11 let. Z dosud neznámého důvodu, z toho ale nikdy víc nebylo. Vždycky jsem měl tyto soutěže rád. Ale až postupem času člověk vidí, že pro samotné dívky je to nejen o korunce, ale i o obrovské životní zkušenosti. Člověk potřebuje znát smysl života a dělat si radost. Tenhle projekt je obojím, proto jsem se do něj také rád zapojil. Vidím v tom víc než krásu žen.

Myslíte si, že nosit titul MISS je pro soukromý život výhodou, či naopak?

Říká se, že krásné ženy to mají v životě těžké. Možná je to předsudek ostatních, který je škatulkuje do této kategorie. Obecně mám pocit, že jakmile za někým stojí úspěch, okamžitě to další lidi budí k pomluvám a závisti.
A proto otázka spíš zní, na které straně chce člověk stát? … Proto si myslím, že titul Miss je výhodou. Ne proto, že je tou nejkrásnější. Ale proto, že něco dokázala.

Moderátor Míra Hejda

Co kdyby se Vaše žena přihlásila do MISS?

Byly doby, kdy jsem to chtěl udělat sám (směje se). Vždy jsem věřil, že je to ten typ, který něco velkého dokáže. Nakonec mi o tom i přesvědčila jako skvělá moderátorka.

V čem vidí Míra Hejda krásu ženy?

Nazvu to ženskostí. Je určitě mnoho krásných žen, ale pro mě je to o hodnotách nejen vzhledových. Potřebuji si ženy vážit. Za to jaká je a jak přistupuje k životu. No a jsem chlap, takže kritérium bude i vaření. (směje se).

Co Vás spolehlivě na ženě odradí?

Obecně mě na lidech odradí hloupost a namyšlenost. Ta spolehlivě zamaskuje cokoliv krásného ☺

Jak se udržujete ve formě Vy, jak pečujete o svůj vzhled?

Rád sportuju a naučil jsem se lépe jíst. Pravidelně a míň. Běhám, občas hraju squash a fotbal a teď jsem si koupil kolo.
A vzhled? Chodím jen na stříhání vlasů. Ale přiznám se, nejsem ten typ, co by si svůj vzhled užíval. Beru to spíše jako nutnost v mém oboru.

Jakožto populární moderátor, sledujete módní trendy?

Před několika lety jsem se stal tváří módní značky ReporterShop.cz – takže nějaký přehled mám. Ale že bych projížděl katalogy, to vůbec ne. To je spíše doména mé ženy a rád si nechám poradit.

Jak se nejraději oblékáte?

Dříve to byli jeansy a triko, teď se cítím lépe v lehké eleganci. Košile, jeansy a dokonce i sako. To pro mě dříve znamenalo jen spojení „jedu na akci“.

Co Vám dělá radost, jak relaxujete?

Mám rád vířivku a saunu, to je pro mě opravdový relax. Stejně tak posezení s přáteli u vína. Teď ale takových atrakcí bylo málo. Kombinovat vysílání Ranní Kisspárty na rádiu Kiss Proton, Snídani na Nově, natáčení Limuzíny a Autocentrálu, navíc s dalšími akcemi pro klienty, je někdy velký mazec. V létě se ale chystám víc odpočívat… mam strašně rád grilování s kamarády. To si vždycky říkám – pak že na světě není krásně…

Jak jste reagoval na nabídku moderování Česko-Slovenské MISS a jak tento projekt vnímáte?

Jako možnost užít si skvělý projekt, i když dost náročný. Ale podílí se na něm team s dobrou duší a to se vždy pracuje jinak. Byl jsem za nabídku tuto akci moderovat moc rád. Je to pro mě víc než „jo v říjnu moderuju tu Miss“. Samotná soutěž jsou obrovské emoce. Člověk má šanci sledovat ten vývoj, nasazení soutěžících, nadšení i pláč. A to se vlastně vracíme na začátek našeho rozhovoru. Vidím v tom víc než krásu žen. Česko-Slovenská Miss bude pecka!

 

Hlavní partneři

Partner INTERIERY KOUPELEN Partner OKAL Partner PARKHOTELPartner PARKHOTEL
Partner PandoraPartner Plzensky kraj

Oficiální partneři

Partner Michalec Partner ŠkolaproženyPartner CrosscafePartner TN Company PlzeňPartner PilscoKooperativaPlzenska teplarenska

Mediální partneři

Partner TV fashion

© ČESKO - SLOVENSKÁ MISS
Vytvořeno ve studiu Eagle Vision